Ali Ece ile Buluşma

TARİH: 5 Ağustos 2022 cuma

Plase Akademi çalışmalarına devam ediyor. Bu kez de spor dünyasının en sevilen yorumcu ve yazarlarından olan Ali Ece ile Plase yazarlarını buluşturduk. Plase Dergi İçerik Direktörü Barış Işık‘ın girişimi ve Ali Ece’nin nezaketi ile gerçekleştirilen etkinlikte Plase Dergi ekibi Kadıköy’de Ali Ece ile çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ali Ece

Bünyemizdeki pek çok yazarın idollerinden biri olan Ali Ece’ye bir kez daha nezaketi ve samimiyeti için teşekkür ediyoruz.

Plase Akademi olarak benzer etkinlikler devam edecek olup etkinliklerimizden haberdar olmak ve onlara katılma şansını yakalamak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Twitter İçin Tıklayınız

Instagram İçin Tıklayınız

Galatasaray Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü’nde öğrenim gören Ali Ece devamında aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapmaya başladı. Yapı Kredi Yayınlarında editör olarak çalıştı. Cogito, Sanat Dünyamız ve daha birçok dergide yazılar yazdı, çeviriler yaptı.

Four Four Two Dergisi’nde yazı işleri müdürlüğü, Akşam gazetesinde köşe yazarlığı, Lig Radyo’da radyo programcılığı ve Dinar Bandosu adındaki müzik grubunun gitaristliğini yapan Ali Ece ayrıca Marcel Desailly’nin Kaptan adlı kitabını çevirmiş ve Ayak Oyunlarından Akıl Oyunlarına kitabını kaleme almıştır.

Ali Ece’nin Twitter hesabı için tıklayınız.

Ali Ece’nin Instagram hesabı için tıklayınız.

Total
0
Shares
Önceki Yazı

NEWCASTLE'IN FİKİR BİRLİĞİNE VARILAMAYAN FIRST LADY'Sİ: AMANDA STAVELEY

Sonraki Yazı

Yeni, Yeniden Edin Terzic